Pettunud Arsenali mängijad.Foto: CLIVE BRUNSKILL/Scanpix
20. detsember 2020, 09:02

Taas kaotanud Arsenalil on käsil viimase 45 aasta kõige kohutavam hooaeg

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas jätkus eile Londoni Arsenali keeruline hooaeg, kui 1:2 jäädi alla Evertonile.

Eilses kohtumises asus Everton mängu juhtima 22. minutil, kui Arsenali poolt lõi omavärava Rob Holding. 35. minutil ilmus tabloole viigiseis, kuna penaltipunktil oli Arsenali eest täpne Nicolas Pepe. Enne poolajavile kõlamist skooris Evertoni poolt Yerry Mina ning nii mindi puhkama Evertoni 2:1 eduseisul. Teisel poolajal enam väravaid ei nähtud, nii et sama seisuga mäng lõppeski.

Liigatabelis on Everton nüüd Liverpooli järel teisel kohal, Arsenali lood on aga sootuks kehvemad, sest 14st peetud matšist on koduses kõrgliigas võidetud vaid neli. Kaks korda on jõutud viigini, kaotuseid on kirjas lausa kaheksa. Kokku on saadud 14 punkti ja sellega ollakse tabelis 15. kohal. Viimati oldi hooaja samas faasis nii kehvas seisus 45 aastat tagasi ehk 1974.-1975. aasta hooajal.

Goal.com portaali andmetel võib Londoni tiimi halb seis maksta töökoha peatreenerile Mikel Artetale, kes määrati ametisse eelmisel detsembril.