Cagliari tänase värava autor Charalampos Lykogiannis (paremal).Foto: Reuters/Scanpix
20. detsember 2020, 18:06

Klavanita mänginud Cagliari piirdus viigiga ning võiduta seeria pikenes veelgi

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari leppis koduväljakul Udinese vastu 1 : 1 viigiga.

Võõrustajad viis 27. minutil ette Charalampos Lykogiannis. Teisel poolajal suutis külalismeeskond viigistada, kui 57. minutil oli täpne Kevin Lasagna.

Klavan täna kaasa ei teinud, sest ta oli eile andnud positiivse koroonaproovi ning viibib hetkel eneseisolatsioonis.

Cagliari pole suutnud Itaalia meistriliigas võita viimases viies voorus. 25. novembril alistati tulemusega 2 : 1 Hellas Verona, seejärel on teenitud neli viigipunkti ning korra kaotatud.

Liigatabelis hoitakse 13 mängu järel 14 silmaga 12. kohta. Juhib AC Milan 31 punktiga, järgnevad linnarivaal Milano Inter 30 ja tiitlikaitsja Torino Juventus 27 silmaga.