Korvpall

Andres Sõber korvpalliliidu uuest presidendist: kõige tähtsam on see, et ta saaks enda kõrvale õiged sõbrad 

Toimetas Kaspar Koort, 22. detsember 2020 19:51
Andres Sõber.Foto: Stanislav Moškov
Läinud neljapäeval valiti Eesti korvpalliliidu uueks presidendiks Priit Sarapuu. Kohalikud korvpallikorüfeed Andres Sõber ja Heino Enden tõdesid Betsafe'i värskes korvpallisaates, et uus president on asjalik mees, kuid talle tuleb anda aega enese tõestamiseks.

"Ta on noor mees, kõige tähtsam on see, et ta saaks enda kõrvale õiged sõbrad, asjalikud vennad, mitte selles plaanis jutumehed, et teeme kohe seda või toda," ütles Sõber.

Enden märkis, et on olnud koos Sarapuuga varem korvpalliliidu juhatuses ning siis näitas Sarapuu end mehena, kes võttis vedu uutest ideedest, mis koosolekutel lauale pandi. "Tal oi selgroogu, ta julges teha ka otsuseid," kiitis Enden.

Sõber lisas, et president peaks olema küll nagu väike Željko Obradović või väike Šarūnas Jasikevičius, kuid temas peab olema küllalt sisu, et oma vigu tunnistada, kui neid peaks juhtuma, mitte veeretama süüd juhatuse või kellegi teise kaela.

"Venelastel on see kuulus film "Saatuse iroonia ehk hüva leili!". Seal lõpus on üks lause: "Elame, näeme!" Ma ütlen ka nii," vastas Enden resümeerivalt saatejuhi küsimuse peale, kas meie korvpall sai siis hea presidendi.

Vaata Betsafe Live värsket osa SIIT.

Samal teemal

17.11.2020
Korvpalliliidu värske president Priit Sarapuu: siiani pidasin neid kingi liiga suurteks