Londoni Arsenali mänguvanker on kraavis.Foto: Reuters/Scanpix
22. detsember 2020, 23:51

Londoni Arsenal sai järjekordse litaka

Londoni Arsenali jalgpallimeeskonna hädised ajad jätkuvad, kui teisipäeva hilisõhtul saadi liigakarika veerandfinaalis 1 : 4 kaotus Manchester Citylt.

Premier League'is seitse mängu võiduta püsinud Arsenal jäi kodustaadionil peetud kohtumises kaotusseisu juba 3. minutil, kui skoori avas Gabriel Jesus. Poolajapausile mindi siiski tänu Alexandre Lacazette'i 31. minuti väravale viigiseisus, kuid teine poolaeg kuulus juba selgelt külalistele. Skoori tegid Riyad Mahrez (54. minutil), Phil Foden (59.) ja Aymeric Laporte (73.) ja nii marssis City poolfinaali.

Päeva esimeses veerandfinaalis näitas Premier League'is mängivale Newcastle'ile koha kätte esiliigas neljandat kohta hoidev Brentford, kes võttis tänu Joshua Dasilva 66. minuti väravale 1 : 0 võidu.

Kolmapäeval peetakse ära ülejäänud veerandfinaalid, kui kohtuvad Stoke ja Tottenham ning Everton ja Manchester United.