Cristiano Ronaldo jäi kuivale ja Juventus kaotas kindlalt.Foto: Reuters/Scanpix
22. detsember 2020, 23:43

KARM! Juventus teenis kodumurul piinliku ketuka

Itaalia jalgpalli kõrgliigas jätkub Juventuse nigel vorm. Tänavu on suudetud 13 mängust võita vaid kuus ning tiitli kaitsmine muutub üha keerulisemaks.

Teisipäeval saadi koduväljakul 0 : 3 tappa tabeli lõpus virelevalt Fiorentinalt. Kõigepealt viis Dusan Vlahovic külalised kiirelt juhtima. 18. minutil teenis Juan Cuadrado punase kaardi ja jättis Juventuse vähemusse. 76. minutil lõi Alex Sandro omavärava ja lõppskoori vormistas viimaks Martin Caceres.

Juventusel on 13 mänguga koos vaid kuus võitu, kuus viiki ja üks kaotus. See annab 24 punkti ehk liidrist AC Milanist jäädakse maha seitsme silmaga. Viimati ei tulnud Juventus Itaalia tšempioniks hooajal 2010-11, mil tiitli võitis just Milan. Tõsi, hooaeg on veel pikk ning kevadeks võivad jõujooned muutuda.