BC Kalev/Cramo. Foto: Martin Ahven
28. detsember 2020, 20:17

VIDEO | Nižni Novgorod pani Kalev/Cramo vastu paremuse maksma teisel poolajal

BC Kalev/Cramo võitis korvpalli VTB Ühisliigas võõrsil Nižni Novgorodi vastu avapoolaja, kuid lõpuks tuli leppida siiski küllaltki kindla 85 : 95 kaotusega.

Kalevlased jäid kohe mängu alguses kaotusseisu, avaveerandi võitsid võõrustajad tulemusega 24 : 17. Mõned minutid enne poolajapausi suutis värske Eesti karikavõitja end koguda ning läks eelviimasele neljandikule vastu ühepunktilises, 45 : 44 eduseisus. Selleks hetkeks oli suurepärase visketabavusega hiilanud Marcus Keene'il kirjas juba 22 silma.

Pärast pausi sai kodumeeskond aga hoo sisse ning seitse minutit enne lõppu ilutsesid tablool numbrid 82 : 61 nende kasuks.

Seejärel tuli Kalev küll taas lähemale, kuid võidu nimel võitlemiseks enam ei läinud.

Võitjate parim oli Ivan Strebkov, kes sai kirja kaksikduubli - 31 punkti ja kümme resultatiivset söötu, lisaks kuus lauapalli. Kalevi poolt hiilgas Keene, kelle kontole kogunes lõpuks 31 silma ja seitse tulemuslikku söötu.