Marcus Rashford ja Paul Pogba peavad pidu.Foto: Reuters/Scanpix
30. detsember 2020, 00:02

NAPIKAS! Õnnejumal tõstis Manchester Unitedi teiseks

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas võõrustas Manchester United külalisi Wolverhamptonist. Esimesel 92 minutil jäid väravad löömata, kuni lõpuks söötis Bruno Fernandes palli Marcus Rashfordile, kes saatis nahkkera vastase kaitsja õnnelikust põrkest kolmandal üleminutil võrku. United tõusis tabelis teiseks, Liverpoolist jäädakse maha kahe silmaga.

Tore päev oli jälle Arsenali fännidel. Hooaega masendavalt alustanud Londoni tiim teenis teise järjestikkuse võidu, seekord saadi võõrsil 1 : 0 jagu Brightonist. Võidu tõi Alexandre Lacazette'i 66. minuti tabamus. Arsenal on 20 punktiga tabeli 13. real.

Leedsis läks suisa peoks, sest sealne United naasis West Bromwichist 5 : 0 triumfiga. Kõigepealt lõi Romaine Sawyers omavärava, hiljem skoorisid Ezgjan Alioski, Jack Harrison, Rodrigo ja Raphinha.

Üldiselt mängitakse Inglismaal viimasel ajal viiki. Ühe punktiga on viimastel päevadel väljakult lahkunud West Ham, Brighton, Liverpool, West Bromwich, Tottenham, Crystal Palace, Leicester, Chelsea, Aston Villa ja Southampton.