Nigel Hayes (vasakul) säras Berliinis 18 punktiga. Foto: Imago Sport / Scanpix
29. detsember 2020, 23:24

VIDEO | Žalgirise kummaline vormikõver: super algus, täielik mõõn ja uus lainehari!

Kaunase Žalgirise korvpallimeeskond sõitis Euroliiga raames Berliini, kus alistas 74 : 71 sealse Alba. Baltikumi võimsaima tiimi jaoks oli tegemist viienda järjestikkuse võiduga.

Avaveerandi ja -poolaja järel hoidis kodumeeskond õrna eduseisu, kuid kolmanda veerandi võitsid leedukad 23 : 11 ja panid jõuvahekorrad paika. Viimasel kümnel minutil ei õnnestunud Berliinil enam matsi oma kasuks pöörata.

Nigel Hayes viskas Kaunase kasuks 18 punkti ja noppis kuus lauapalli. Joffrey Lauvergne vastavad näitajad olid 16 ja seitse. Marius Grigonis panustas 12 punktiga.

Žalgirise hooaeg on kulgenud omapärases rütmis. Esimestest kuuest matšist võideti viis. Tiimi ümber valitses eufooria, sest tegelikult ei oodatud, et peatreenerivahetuse järel suudetakse Euroliigas nii edukad olla. Järgnesid aga kuus kaotust, mis kukutas tiimi tabelis tunduvalt allapoole. Täna nopiti aga jälle viies järjestikkune võit.