Manchester Unitedi mängijad juubeldamasFoto: Reuters/Scanpix
2. jaanuar 2021, 08:48

VIDEO | Midagi uut! Manchester United tõusis Premier League’s liidrikohta jagama

Inglismaa kuulsaima jalgpalliklubi Manchester Unitedi fännid pole saanud ammu rõõmustada, ent käimasoleval hooajal on nad paljude üllatuseks tiitlinõudlejaks tõusnud.

Eile sai Manchester United kodus 2:1 jagu Aston Villas ning on nüüd teeninud viimasest kümnest mängust kaheksa võitu.

United asus juhtima 40.minutil Anthony Martial tabamusest. 58ndal minutil Bertrand Traore viigistss seisu, kuid juba 61sel minutil oli penaltipunktist täpne Bruno Fernandes.

Eilses teises kohtumises kaotas viimased neli mängu võitnud Everton kodus West Ham Unitedile 0:1 Tomas Souceki väravast.

United tõusis eilse võiduga 33 punkti peale, mis tähendab, et nad jagavad 16.vooru järel esikohta. Leicester Cityl ja Evertonil on koos 29 ning Chelseal, Aston Villal, Tottenhamil ja Manchester Cityl 26 silma.