Jalgpall

Eesti koondise väravavaht liitus Paidega 

Ohtuleht.ee, 4. jaanuar 2021 16:32
Mihkel Aksalu. Foto: Stanislav Moškov
Paide Linnameeskond teatas sotsiaalmeedias, et nad sõlmisid aastase lepingu Eesti jalgpallikoondist 45 korral esindanud väravavahi Mihkel Aksaluga.

36-aastane Aksalu tuli 2015. aastal Seinäjoki SJK ridades Soome meistriks ja aasta hiljem karikavõitjaks. Kokku jäi tema saldoks SJK eest aastatel 2013-2019 156 liigamängu.  

2009. aasta jaanuaris sõlmis Aksalu lepingu toona Inglismaa esiliigasse kuulunud Sheffield Unitediga, kelle eest vigastuste tõttu jäigi debüüt tegemata. Eesti koondises debüteeris Aksalu 2007. aasta maavõistlusmängus Montenegro vastu. Pärast Sergei Pareiko karjääri lõpetamist oli Aksalu aastatel 2015-2018 Eesti koondise põhiväravavaht, kandes kahel korral ka koondise kaptenipaela.

Mihkel Aksalu: „Mul on väga hea meel, et sain Paide Linnameeskonnaga liituda. Ootan põnevusega algavat hooaega, et saaksin aidata klubil seatud eesmärke täita.“

Spordidirektor Gert Kams: „Mihkel on professionaal selle kõige paremas tähenduses. Tema suhtumine, pühendumine, töökus ja kirg jalgpalli vastu on just selline, mida me igalt mängijalt ootame. Oma sportliku võimekuse ja liidriomadustega tõstab ta meie meeskonna taset arvestataval määral.“

Samal teemal

01.07.2020
Jätkuvalt klubita Mihkel Aksalu: mängida sooviks, aga asjad pole nii lihtsad