Liverpool sai kaotuse ning võiduta seeria pikenes

Toimetas Mihkel Talivee, 5. jaanuar 2021 00:05
Danny Ings (paremal) ja Georginio Wijnaldum.Foto: Reuters/Scanpix
Inglismaa jalgpalli meistriliiga tiitlikaitsja Liverpooli nukker seeria sai jätku. Eile hilisõhtul jäädi tulemusega 0 : 1 alla Southamptonile.

Ainsa värava lõi mängu teisel minutil Danny Ings, kes jõudis esimesena James Ward-Prowse'i karistuslöögist teele saadetud sööduni. Seejuures mängis Ings aastatel 2015 - 18 Liverpoolis, kuid tegi selle perioodi jooksul suuresti vigastuste tõttu klubi eest kaasa 25 mängus. Tänaseks päevaks on 28aastane ründaja jõudnud elu parimasse vormi, mullu lõi ta liigas 38 mänguga 22 väravat, eilne tabamus oli talle hooaja seitsmendaks.

Vaatamata tänasele kaotusele ja tõigale, et viimasest kolmest mängust pole suudetud ühtegi võita, jätkab Liverpool liiga liidrina. Tõsi, neist võivad mööduda Manchester United ning Manchester City, kellel on vastavalt üks ja kaks matši varuks.