LeBron James (vasakul).Foto: USA TODAY Sports/Scanpix
6. jaanuar 2021, 11:29

VIDEO | Lakers sai raske võidu, Brooklyn alistas Utah' kindlalt

Korvpalliliigas NBA jätkas võidukalt tiitlikaitsja Los Angeles Lakers, kes alistas võõral väljakul tulemusega 94 : 92 Memphis Grizzliesi.

Kodumeeskond võitis avaveerandi 24 : 19 ning läks poolajapausile 49 : 45 eduseisus. Enne viimast neljandikku edestati Lakersit veel ühe silmaga, kuid viimaste minutitega õnnestus külalismeeksonnal pääseda üheksa punktiga juhtima ning lõpuks võit võtta.

Lakersi resultatiivseimad olid LeBron James ja Anthony Davis, mõlemad mehed tõid 26 silma. James lisas 11 lauapalli ja seitse resultatiivset söötu, Davis sai kirja kümme lauda, neli tulemuslikku söötu, kolm vaheltlõiget ja kolm kulpi.

Memphise parimad olid Dillon Brooks, Jonas Valanciunas ja pingilt sekkunud Gorgui Dieng, kõik tõid 13 punkti.

Idakonverentsi üks suursoosikuid Brooklyn Nets sai koduplatsil kindlalt jagu Utah Jazz'ist, alistades vastase tulemusega 130 : 96. Võitjate parim oli Kyrie Irving, kellele läks lõpuks kirja 29 silma. Teda toetas 19 punkti ja 18 lauapalliga Jarrett Allen. Kaotajatele tõi Donovan Mitchell 31 punkti.

Brooklyni eest ei teinud kaasa Kevin Durant, kes puutus kokku koroonahaige inimesega. 2014. aasta liiga väärtuslikem mängija (MVP) jääb kõrvale veel järgmisest kolmest kohtumisest ning peab viibima seitse päeva karantiinis.

Tänased mängud:

Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers 92 : 94

Brooklyn Nets - Utah Jazz 130 : 96

Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves 123 : 116 (Nikola Jokic 35 p, 15 lp, 6 rs, Barton 20 p, 7 lp - D'Angelo Russell 33 p, 11 rs, Juancho Hernangomez 25 p, 8 lp)

Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs 113 : 116 (Kawhi Leonard 30 p, 10 rs, Nicolas Batum 21 p, 9 lp, Patrick Beverley 20 p, 8 lp, 8 rs - Patty Mills 27 p, Dejounte Murray 21 p)

Portland Trail Blazers - Chicago Bulls 108 : 111 (CJ McCollum 26 p, Damian LIllard 24 p, 9 rs - Coby White 21 p, 10 lp. Otto Porter Jr. 19 p, 13 lp, Zach LaVine 18 p, 9 rs)