Käsipall

Kadi Parts, 6. jaanuar 2021 21:02
Eesti vs Bosnia ja Hertsegoviina.Foto: Aldo Luud
Eesti meeste käsipallikoondis kohtus täna EM-valikmängus Bosnia ja Hertsegoviinaga ja teenis 24:21 võidu.

Publikuta peetud kohtumine Põlva Mesikäpa hallis algas eestlastele hästi ja mitme õnnestumise järel oldi 4:2 ees. Sama kiirelt jäädi aga 4:5 kaotusseisu ja selle järel asus Eesti jälitaja rolli, poolajaks oldi taga 11:14.

Teisel poolajal olukord veidike muutus ja võõrustajate poolt said kätt proovida ka Armi Pärt, Kristo Voika ja Karl Roosna. Kui mängitud oli ligikaudu kümme minutit, muutus kohtumine väga füüsiliseks ja korraga olid karistust kandmas kaks külalist ja eestlaste poolt Markus Viitkar. Eesti oli sel hetkel taga 15:17, karistusminutite järel oli seis viigis 17:17. Võrdsete heitlusena liiguti kuni lõpuminutiteni, kuid Otsa mitme hea tõrje toel suutis Eesti hoida vahepeal sissemängitud väikest edu ja kokkuvõttes võeti 24:21 võit.