Kõmu

FOTOD | Mugavustsoonist välja! Seksikiisust jalgpallur liitus OnlyFansiga – ja mis meil saab selle vastu olla! 

Ohtuleht.ee, 7. jaanuar 2021 12:19
Madelene Wright.Foto: Instagram / madelene_wright
Inglannast jalgpallikaunitar Madelene Wright sai karistuseks hiljutiste seikluste eest oma senisest koduklubist Charltonist kinga, ent 22aastane naine ei jäänud kauaks norutama, vaid lõi endale OnlyFansi keskkonnas konto, kus kõik huvilised võivad 30 euro eest kuus tema vallatutest fotodest hulluda.

Wright jäi detsembris kaamerasilma ette Dubai luksushotelli rõdul šampanjat kulistades ja balloonist naerugaasi sisse hingates. Selline käitumine nörritas Wrighti koduklubi, Inglismaa naiste jalgpalli esiliigas mängivat Charltonit ja tema leping öeldi üles.

Ent nüüd meelitab Wright meelalt huuli limpsides inimesi tema OnlyFansi konto jälgijate sekka, iseloomustades end kui naist, kellel on ingli nägu, kuid saatana mõtted. "Las mängud alata," oli ta lisanud oma esimese OnlyFansi postituse juurde.

"Vead annavad sulle jõudu saada paremaks, kui sa olid varem. Kui oleme mugavustsoonis, siis me ei kasva," oli Wright muuseas sotsiaalmeedias filosofeerinud pärast Charltonist vallandamist.

Mõistagi teeb Wrighti fännidele suurt rõõmu, et naine OnlyFansi vallutama asus. Ta on kogunud sotsiaalmeedias palju toetavaid sõnumeid, ent on ka skeptilisemaid kodanikke.

"Su vanemad saavad su üle nüüd nii uhked olla," turtsus näiteks üks seesugune.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee