Korvpall

Martin Müürsepp taandub Tallinna Kalev/TLÜ peatreeneri kohalt 

Toimetas Oliver Lomp, 8. jaanuar 2021 12:59
Martin MüürseppFoto: Tiina Kõrtsini
Eesti-Läti korvpalli ühisliigas palliva Tallinna Kalev/TLÜ peatreener Martin Müürsepp taandub ametist ning uueks peatreeneriks saab Vaido Lips.

„Tegelikult veel enne möödunud aasta lõppu pöördus Kalle Klandorf minu poole abipalvega võtta üle Kalevi meeskonna peatreeneri koht. Kuigi huvitav väljakutse, võtsin mõtlemisaja, et ühendada ja jätkata senist tööd koduklubis. Tänan Viimsi kolleege, kelle käest sain palju toetust nii sõnades kui tegudes, et Kalevi pakkumisele vastu tulla! Ilma selle toetuseta ei oleks olnud see mõeldav. Samas loomulikult ootan uut väljakutset oma treeneri karjääris suure huvi ja entusiasmiga. Aga nagu öeldud, siis igal juhul sama kirega jätkan oma senist tööd Viimsis,“ kommenteeris endine Viimsi/Estoveri treener Lips.

Lipsu esimene mäng kalevlaste peatreenerina toimub 13. jaanuaril Sõle Spordihoones, kui Tallinna Kalev/TLÜ võtab vastu Rapla.

Valdo Lips on Viimsi esindusmeeskonna peatreenerina tõstnud meeskonna korvpalli Eesti teisest liigas esiliigasse. Esiliigas võitsid Lipsu hoolealused hooajal 2018-19 pronksmedalid ja 2019-20 lõpetas meeskond teisel postitsioonil.

Müürsepp jätkab Tallinna Kalev/TLÜ abitreenerina.

Samal teemal

30.12.2020
Aivar Kuusmaa nimetati korvpalli Kuulsuste Halli
09.12.2020
Mis on lahti Müürsepa juhendatava Tallinna Kalev/TLÜga?
02.12.2020
Eesti korvpalli Kuulsuste Hall täienes kolme liikmega
23.11.2020
Drelli, Raieste ja Kotsari NBAs mängimise lootused said kõva hoobi. Kes valitakse järgmise eestlasena unistuste liigasse?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee