Kõmu

VALUS! Pesula töötaja sõitis jalgpalluri superauto vanarauaks 

Ohtuleht.ee, 12. jaanuar 2021 21:17
Federico Marchetti punane kaunitar pärast autopesu.Foto: Twitter
Itaalia jalgpallikoondise ja Genoa klubi väravavaht Federico Marchetti läks esmaspäeval trenni nagu ikka. Õigemini mitte päris nagu ikka, vaid trenni ajaks jättis ta oma masina, Ferrari 812 Superfast sportauto pesulasse. Noh, et pärast trenni oleks hea klantsima löödud kaunitariga koju tagasi sõita.

Ent paraku olid elul Marchetti supermasinaga omad plaanid. Nimelt usaldati pesust tulnud auto ühele töötajale, kes pidanuks sellega Genoa treeningväljaku juurde sõitma. Kahjuks ei tulnud antud kodanik supermasina taltsutamisega toime ning ta sõitis sellega teepiiretesse.

Enam kui 335 000 eurot maksnud punasest Ferrarist jäi järele vaid hunnik näotut vanarauda ning tagatipuks said pihta veel viis läheduses parkinud autot. Rooli lubatud töötaja pääses ehmatusega, kuid võib arvata, et see ehmatus oli valusamgi kui potentsiaalne käe- või jalaluumurd ...

11 korda Itaalia koondist esindanud Marchetti jäi õnnetuse järel (vähemalt sotsiaalmeedias) vaoshoituks ja andis mõista, et on käpardist autopesula töötajale andestanud.

"Mul on väga kahju, et nii juhtus," kirjutas Marchetti Instagramis. "Tänu jumalale ei saanud keegi viga ja see on kõige tähtsam asi. Selle kohta on kirjutatud palju halbu asju. Jätke see rahule – ma loodan, et ei pea enam kunagi midagi sellist lugema."

Tõe huvides tuleb vast lisada, et pole ka ime, et masin asjatundmatule juhile ei allunud. 812 Superfast on Ferrari kõigi aegade kõige jõulisem sportauto, millel tippkiiruseks 340 km/h. Nullist sajani suudab see 6,5liitrise mootoriga elukas kiirendada aga vähem kui kolme sekundiga.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee