Foto: IO-Interactive
Toimetas Sten Kohlmann 14. jaanuar 2021 15:31
Kirjutasime möödunud aastal mitmeid artikleid sellest, kuidas mänguarendajad ei suuda enda teoste mahtu kontrolli all hoida. Nii leidsime end olukorrast, kus erinevad „Call of Duty“ hõivasid suure osa masina kõvakettast.

Õnneks saame uuel aastal alustada positiivse noodiga. Jaanuari lõpus ilmuv „Hitman 3“ arendajad andsid teada, et nende mäng on aastate jooksul kahanenud, vahendab PC Gamer

Esmalt väike seletus – kui mängijal on sarja eelmised kaks episoodi (samal platvormil, kuhu kolmas osa soetatakse) varem olemas, saab ta neid mängida ka „Hitman 3“ vahendusel. See tähendab, et uude teosesse saab ilma lisatasuta alla laadida kahe eelmise mängu tasemed.

Üllatavalt kombel kasutab terve triloogia kõvakettamahtu aga vähem kui arvata võis. Nimelt mahuvad kolm täismängu 60-70 GB sisse. Võrdluseks – „Hitman 2“ koos esimese mängu kaartidega hõivab pisut vähem kui 150 GB.

Tegemist ei ole maagiaga, vaid mängumootori arengu ja sellega kaasnevate protsesside lihtsamaks muutumisega, mis lubab kõike tunduvalt efektiivsemalt kokku pakkida!