WRC

Valitsused tulevad ja lähevad, aga Rally Estonia jääb! „Oleme läbi aegade olnud apoliitilised.“ 

Kaarel Täll, 14. jaanuar 2021 10:05
RALLIRAHVAS: Silver Kütt (vasakult), Tarmo Hõbe, Urmo Aava, Jüri Ratas ja Tõnis Lukas teatasid kolmapäeval rõõmusõnumi, et Rally Estonia jääb MM-sarja kalendrisse vähemalt 2022. aastani. Foto: Erki Pärnaku
Kolmapäev oli Eestis igas mõttes raju. Peaminister Jüri Ratas astus ametist tagasi, kuid jõudis tiheda graafiku kiuste ka peole, kus ei pidanud rääkima valitsuse langemisest ega korruptsioonikahtlustest. Umbes kella kolme ajal päeval teatas Ratas suurejoonelisel Rally Estonia pressikonverentsil, et Eestis toimub nii aastal 2021 kui ka aastal 2022 ralli MM-etapp! 

„See näitab väga suurt usaldust meie korraldajate vastu. Tänan ja õnnitlen siiralt kõiki Rally Estonia inimesi, koostööpartnereid ja rallisõpru,“ hõikas Ratas uhkel toonil. Inimlikkust ja heas mõttes huumorit lisas ehk pisike keelevääratus, kus ta tahtis kiita Rally Estonia direktorit Urmo Aavat ja tema lähikondseid, kuid kiitis hoopis lähikontaktseid. Tuletame meelde, et umbes 12 tundi varem, keset sügavat ööd lõpetas Ratas maratonkoosoleku erakonnakaaslastega.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.01.2021
GALERII | Rally Estonia kuulub järgmisel kahel aastal MM-sarja kalendrisse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee