Chavaughn Lewis.Foto: Martin Ahven
14. jaanuar 2021, 19:10

Viimasel veerandajal vaid kuus punkti visanud Kalev/Cramo sai ühisliigas kindla kaotuse

Korvpalli VTB Ühisliigas jäi Kalev/Cramo täna võõrsil 61:87 alla Saraatovi Avtodorile.

Avaveerandi järel oli Tallinna klubi juhtimas 21:18, poolajaks oli aga juba omakorda 44:40 peal Avtodor. Veel kolmanda veerandaja järel püsis Kalev mängus, kui kaotusseisuks oli 55:64, kuid vaid kaheksa mehega Venemaale sõitnud Cramol enam viimaseks kümneks minutiks püssirohtu ei jagunud. Juurde suudeti visata vaid kuus punkti, vastased skoorisid samal ajal Eesti meeskonna vastu 23 silma. Kokkuvõttes sai Avtodor kirja veenva 87:61 võidu.

Chavaughn Lewis viskas Kalevi parimana 13 punkti, Nikita Mihhailovski panustas võitjate poolt 24 punktiga.

VTB Ühisliiga liidriks on Peterburi Zeniit, järgnevad Moskva CSKA ja Kaasani Unics. Avtodor hoiab kuuendat kohta, Kalev/Cramo on 12 meeskonna hulgas eelviimane.