Võiduvärava autor WIlfred Ndidi (vasakul).Foto: Reuters/Scanpix
20. jaanuar 2021, 08:24

VIDEO | Leicester City alistas kindlalt Chelsea ning tõusis Inglismaal tabeliliidriks

Inglismaa jalgpalli meistriliigas kerkis liidriks 2016. aasta tšempion Leicester City, kes alistas eile õhtul koduväljakul tulemusega 2 : 0 Londoni Chelsea.

Võõrustajad asusid matši kuuendal minutil juhtima, kui Wilfred Ndidi jõudis nurgalöögijärgses olukorras esimsena pallini ning saatis selle postipõrkest väravasse.

Neli minutit enne avapoolaja lõppu duubeldas eduseisu James Maddison ning kindlustas oma meeskonnale kolmanda järjestikuse võidu.

Leicesteril on mängitud täpselt pool hooaega ehk 19 matši ning hetkel ollakse 38 silmaga tabeliliidrid. Neist jäävad punktiga maha Manchester United ja kolme silmaga Manchester City. Neil on vastavalt üks ja kaks mängu vähem peetud. Tiitlikaitsja Liverpool on 34 punktiga neljandal kohal.