Nikola Jokic (palliga).Foto: AP/Scanpix
20. jaanuar 2021, 09:52

VIDEO | Jokici supermäng tõi Denverile kindla võidu

Korvpalliliigas NBA alistas täna Denver Nuggets koduväljakul tulemusega 119 : 112 Oklahoma City Thunderi.

Kui avaveerandi lõpuks oli tablool veel seis 31 : 31, siis poolajapausiks juhtisid võõrustajad 65 : 52. Enne viimast neljandikku oli nende eduseis juba 23 punkti suurune ning ülejäänud mäng oli vormistamise küsimus.

Võitjate parim oli Nikola Jokic, kes kogus 28 minutiga 27 silma, 12 lauapalli ja kuus resultatiivset söötu. Seejuures viimasel veerandil serblasest keskmängija enam väljakule ei tulnudki.

25aastane Jokic on tegemas ülivõimsat hooaega: 14 mängu peale on tema keskmisteks näitajateks kolmikduubel ehk 25,0 punkti, 11,4 lauapalli ja 10,0 tulemuslikku söötu.

Teises tänases mängus oli Utah Jazz koduplatsil tulemusega 118 : 102 üle New Orleans Pelicansist. Võitjate parim oli Donovan Mitchell 28 punkti ja seitsme lauapalliga, kaotajatele tõi Zion Williamson 32 silma.