Romelu Lukaku (vasakul) ja Zlatan Ibrahimovic.Foto: Reuters/Scanpix
27. jaanuar 2021, 00:20

Tulise Milano derbi võitis Inter, Ibrahimovic sai punase kaardi

Itaalia jalgpalli karikasarja veerandfinaalis alistas tasavägises lahingus Milano Inter linnarivaali AC Milani tulemusega 2 : 1. Seejuures võiduvärav löödi alles üleaja seitsmendal minutil.

Meistriliigat juhtiva AC Milani viis esmalt 31. minutil ette Zlatan Ibrahimovic. Enne poolajapausi toimus äge sõnavahetus Rootsi staari ja Interi ründaja Romelu Lukaku vahel, olukord päädis mõlema mehe jaoks kollase kaardiga.

Teisel poolajal oskas Ibrahimovic saada teise kollase kaardi, kui tegi vea Aleksandar Kolarovi vastu. Nii jäi Milan 58. minutil platsile kümne mehega. Inter suutis arvulise ülekaalu ära kasutada. 70. minutil viigistas Lukaku, realiseerida penalti. Seitsmendal üleminutil lõi võiduvärava Christian Eriksen, kes saatis nahkkera karistuslöögist ristnurka.

Inter tagas esimese meeskonnana koha nelja parema seas. Homme selgitavad poolfinalistid Torino Juventus ja SPAL ning Atalanta ja Rooma Lazio ning ülehomme Napoli ja Spezia.