Chad WheelerFoto: AP/Scanpix
Toimetas Eigo Kaljurand 28. jaanuar 2021 20:32
Ameerika jalgpalliliiga NFLi mängijat Chad Wheelerit kahtlustatakse tüdruksõbra peksmises ja kägistamises. Erinevate meediakanalite põhjal arvas mees ise, et tappis oma kaaslase.

The Seattle Timesi andmetel kägistas 27aastane Wheeler eelmisel nädalavahetusel oma tüdruksõbra teadvusetuks. Naisel õnnestus siiski ärkvele tulla ja vannituppa liikuda, kus kutsus abi, vahendab põhjanaabrite Iltalehti.

"Ta (Wheeler) arvas, et olen surnud ja jätkas söömist. Kui vannituppa läksin, karjus ta: "Ohoh, sa oled veel elus" ja libistas smuutit edasi," vahendas New York Post naise sõnu.

Häirekeskus sai vannituppa lukustatud Wheeleri tüdruksõbralt kõne, kus naine teatas, et teda tahetakse tappa. Politsei murdis paari korterisse sisse ja märatsev Wheeler arreteeriti, mees ei soovinud võimudele midagi öelda. 

Wheeler on 201-sentimeetrine ja kaalub 140 kilo, ohver oli mehest üle kahe korra kergem. Wheeler oli vahejuhtumi eel lõpetanud bipolaarseid häireid ravivate arstimite võtmise. Päeva alguses saatis mängija naisele foto kiilast peast, mis tegi viimase murelikuks, sest Wheeler varem armastas omi pikki juukseid.

Chad Wheeler kandis aastail 2017–2019 New York Giantsi ja 2019-2020 Seattle Seahawksi vormi. Peale juhtumi ilmnest vallandas Seahawks mängija päevapealt.