Sadio Mane väravat tähistamas.Foto: EPA / Scanpix
29. jaanuar 2021, 08:28

Liverpool lõpetas nukra seeria kindla võiduga Tottenhami üle

Inglismaa jalgpalli meistriliigas lõpetas tiitlikaitsja Liverpool viimaks võiduta seeria, alistades eile võõral väljakul tulemusega 3 : 1 Tottenham Hotspuri.

19. detsembril Crystal Palace'ile nende koduplatsil seitse vastuseta väravat virutanud, ent seejärel viies järgmises matšis võiduta jäänud mullune tšempion asus Tottenhami vastu mängu juhtima vahetult enne poolajapausi. Sadio Mane sööt jõudis Roberto Firminoni, kes nahkkera paarilt meetrilt väravasse lõi.

Teise kolmveerandtunni alguses duubeldas eduseisu Trent Alexander-Arnold, kuid Pierre Emile Höjberg vähendas kaks minutit hiljem Tottenhami kaotusseisu. Võidu kindlustas külalismeeskonnale Mane.

Liverpool on 20 vooruga kogunud 37 silma, sellega hoitakse liigas neljandat kohta. Tabelit juhib Manchester City, kel on koos 41 punkti. Neil on ka üks mäng varuks. Tottenham on 33 silmaga kuues.