Roger Marti tähistamas Realile löödud väravat.Foto: Indira/Scanpix
30. jaanuar 2021, 20:40

Põnevusmäng Hispaanias: eksitud penalti ja vähemusse jäänud Real, kes teenis üllatuskaotuse

Madridi Real vandus täna huvitavas lahingus 1:2 alla Levantele.

Hispaania kõrgliigas teisel kohal olev Madridi Real jäi juba üheksandal minutil kaotusseisu, kui punase kaardi sai Eder Militao. Neli minutit hiljem viis Asensio liigatabeli teise tiimi Reali küll juhtima, kuid 32. minutil tõi Levante poolt viigiseisu tabloole Jose Morales. Teisel poolajal oli Roger Martil võimalus liigatabeli üheksas tiim Levante juhtima viia, kuid ta eksis penaltit. See aga ei tähendanud, et mänguseis poleks lõpuks jäänud Levante kasuks, sest Marti skooris 78. minutil ja nii teeniti 2:1 võit.

Õhtu teistes mängudes alistas Sevilla 2:0 Eibari, lisaks kohtuvad täna Valencia-Elche ning Villareal – Real Sociedad.

Liigatabelit on juhtimas Madridi Atletico, kellel on 47 silma. Madridi Real on 40 punktiga kolmas, järgneb 39 punkti kogunud Sevilla.