Karl Erik NazarovFoto: Aldo Luud
Kergejõustik
31. jaanuar 2021, 12:31

VIDEO | Nazarov kukkus ja ei saanud Prantsusmaal tulemust kirja

Karl Erik Nazarov Prantsusmaal Mondeville'is toimunud võistlusel 60 m tõkkejooksu finaalis tulemust kirja ei saanud.

Möödunud laupäeval sai Nazarov Pärnus 60 meetri tõkkejooksus uue Eesti U23 rekordiga teise koha. Tema aeg 7,77 oli vaid sajandiku aeglasem kui Keiso Pedriksil, kes kordas samas jooksus alates 2006. aastast Tarmo Jallaile kuuluvat Eesti rekordit 7,76.

Eile oli Nazarov stardis Prantsusmaal. "Seal saan mõõtu võtta 7,60- ja 7,70meestelt," sõnas ta Õhtulehele nädala alguses. Kahjuks 21aastane eestlane tulemust kirja ei saanud. Ta oli poolel maal liider, kuid siis komistas neljandal tõkkel ja kukkus.

Eeljooksu võitis 21aastane Nazarov ajaga 7,80.

Nazarovi jooksu näeb siit: (alates 2.44:35, Eestlase tunneb ära selle järgi, et ta on stardijoonel ainus valge mees)

Jooksu võitis ajaga 7,79 prantslane Just Kwaou-Mathey, teisena lõpetas ta kaasmaalane Marvin Pistol.