Viigivärava autor Jeremie Boga (vasakul).Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix
31. jaanuar 2021, 20:22

Klavani koduklubi lasi võidu viimase minutiga käest ning püsib jätkuvalt väljakukkumistsoonis

Ragnar Klavani koduklubi Cagliari lõpetas Itaalia jalgpalli meistriliigas kuuemängulise kaotuseseeria, kuid usutavasti ei pakkunud tänane 1 : 1 viik Sassuologa kuigi palju rahulolu. Võidust jäädi ilma neljandal üleminutil ning tabelis hoitakse jätkuvalt 18. kohta, mis kukutaks nad hooaja lõppedes esiliigasse.

Koduväljakul mänginud Cagliari asus kohtumist Joao Pedro väravast 75. minutil juhtima, viigi kindlustas külalistele Jeremie Boga. Klavan, kes on käimasoleval hooajal kaasa teinud kõigest üheksas matšis, täna meeskonna koosseisu ei kuulunud. Eesti koondise kapten mängis tiimi eest viimati mullu 16. detsembril.

Cagliari hoiab 20 mängu järel 15 silmaga 18. kohta. Sassuolo jätkab 31 punktiga kaheksandal kohal, liider on AC Milan. Teine on linnarivaal Milano Inter (44 silma) ja kolmas tiitlikaitsja Torino Juventus (39).