Spordiblogi

Deivil Tserp | Äge (kodu)sõda, milles võitjat ei ole

Deivil Tserp, spordiajakirjanik, 1. veebruar 2021 08:05

6 KOMMENTAARI

j
Jüri/ 1. veebruar 2021 20:09
Kui ärimees annetab raha, siis viisakad inimesed ütlevad aitäh. Aga dopingust - kõik tippsportlased mängivad piiri peal, et mis on taastumist kiirendav aine ja mis doping. Need, kellel raha - st laborid ja instituudid taga, eksivad harvem (näiteks norrakad), aga eksivad ka. Kas Norras keegi Johaugi kallal iriseb? Pole eriti viisakas, aga kahjuks Tserp, Kärmas, Port, ... on tõesti lo2lid!!!
m
Merko suuromanikuna kasseerib Annus enam-vähem samasuguse summa ühe korteri müügist/ 31. jaanuar 2021 21:59
See on lihtsalt nii jabur väide, kui üldse võimalik. Kas see korter kukub talle taevast? Selle korteri ehitamiseks ei pea muidugi lillegi liigutama ega sentigi maksma? Onju? Mõned Tallinna linnavalitsuse sõbrad saavad ka praegu sellist luksust endale lubada, et keskerakonna "sponsori" ehitisega koos tehakse veel üks väike ots, nii nagu vene ajal tehti näiteks koos riigiettevõtte ehitusega direktorile "väike" eramu kõrvalt. Mina olen olnud alati sellisel arvamusel, et ajakirjandust tohiks õppima võtta ainult neid inimesi, kellel on lõpetatud kas ülikool või rakenduskõrgkool ja inimesel on amet.
v
Vaata, ajakirjanik/ 31. jaanuar 2021 21:06
Võta vanad ajalehed välja ja loe, mida Pealtnägija on Annusest rääkinud ja kokku valetanud, kui palju on eranditult kõik ajakirjandusväljaanded teda mõnitanud ja sõimanud. Maadevahetus, mis oli täiesti seaduslik tegevus, mille algatas reformierakond ja mida kasutasid kõik, kes soovisid. Kuidas oli võimalik, et ainult üks vahetaja oli kurjategija? Mõtle 5 sek Ja Tänak, kas ta ise pani endale nimeks kraavi-Ott? Vaata ikka enne peeglisse kui hakkad mingit pska suust välja ajama.
n
Nojah/ 1. veebruar 2021 09:50
aeg teha Eesti spordi matused. Mäletan vaatasime lastega TV --s Eesti sportlaste võite ja kaotusi. See kõik innustas ja nendest kasvasid tublid sportlased. Mis nüüd , TV-s ei ole ühtegi saadet Eesti sportlaste tegemistest mida koos isaga vaadata.Jah ,on surutud väikese nutitelefoni ekraanile mõned korvpalli mängud ,mis tihti hakkib.Panen parem. kinni.Kogu Eesti sport on vaja rekonstrueerida
n
Nüüd mõtle ise 5 sek./ 1. veebruar 2021 16:12
Kui Ott sõidab kraavi siis ta ongi kraavi-Ott ja kui tiiki siis tiigi-Ott. Kui ärimiis mõisteti kohtus süüdi siis ta on kriminaal. Nii lihtne see kõik ongi. Kui kriminaal-korras karistatu tahab kuidagi heastada oma eksimust ja toetab sporti, siis see on tore. Kui aga hakkab vabaajakirjandust ründama, siis lihtsalt paljastub järjekordselt tema tõeline "mina". Tegelikult peaksid ausad inimesed vaatama (k.a. sportlased), kelle raha nad vastu võtavad! Ja kui "vaata, ajakirjanik-le" mõni ajakirjanik ei meeldi, siis hakaku ise tõelist ajakirjandust tegema!
n
Nojah 9.50/ 1. veebruar 2021 16:15
Nii rumalat juttu pole enam ammu lugenud. Samas ega poe taga ei olegi mingit televiisorit, rääkimata siis veel sinna lapsi vedada!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee