Reali Sangariks kerkis täna keskkaitsja Raphael Varane (5).Foto: AFP/Scanpix
6. veebruar 2021, 19:38

Teisel poolajal kaotusseisu jäänud Real sai lõpuks raske võidu

Hispaania jalgpalli meistriliigas sai raske võidu tiitlikaitsja Madridi Real, kes alistas võõral väljakul tulemusega 2 : 1 SD Huesca.

Väravateta lõppenud avapoolaja järel asusid võõrustajad kohtumist 48. minutil juhtima, kui täpne oli Javi Galan, kes nahkkera ristnurka lõi. Mõned hetked hiljem suutis valitsev meister viigistada. Esmalt tabas Karim Benzema karistuslöök latti, pallini jõudis esimesena Raphael Varane, kes mänguvahendi üle väravajoone saatis. 84. minutil jõudis prantslasest keskkaitsja taas sihile ning tõi külalismeeskonnale kolm võidupunkti.

Real on 21 mänguga kogunud 43 silma ning hoiab liigatabelis teist kohta. Liidril Madridi Atleticol on koos 50 punkti, kuid neil on võrreldes linnarivaaliga kaks matši varuks. Kolmas on FC Barcelona, kel on 20 kohtumisega kirjas 40 silma.