Spordivaria

Sõna saavad Rüütli, Tehva, Rikberg, Hurt ja Kullamäe!

EESTI TREENERITE SUUR ARUTELU | Teise hooaja needus – kas tühine sõnakõlks või oht, millega peavad arvestama kõik meistrid? 

Kaspar Koort, 9. veebruar 2021 10:04
KÕIK KISUB KIIVA: Liverpooli väravavaht Alisson laiutab pärast Manchester City järjekordset väravat nõutult käsi. Mulluse tiitli kaitsmine tundub Liverpooli jaoks iga vooru järel üha vähem tõenäoline.Foto: AFP/Scanpix
Inglismaa jalgpalli kõrgliigas on täiesti liimist lahti tiitlikaitsja Liverpooli mäng. Kui mullu oli selleks ajaks nende tiitel peaaegu kindel, siis pühapäevane 1 : 4 sahmakas Manchester Citylt tähendab seda, et 23 vooru järel jäädakse Cityst maha juba kümne punktiga, kusjuures Manchesteri klubil on ka üks mäng varuks. Kas nn teise hooaja needus on tabamas ka Jürgen Kloppi ja tema hoolealuseid?

Eelmisel aastal oli Liverpoolil 23 vooru järel koos 67 punkti, nüüd on neil tabelis vaid 40 silma. Võib ju kiruda meeskonda tabanud vigastustelainet, mis on pikaks ajaks eemale jätnud ka nende keskkaitse tugisamba Virgil van Dijki, kuid punasärkide mängumootor on tõrkunud kõikides väljaku teistes osades. Võrreldes eelmise aasta sama ajaga on löödud kümme väravat vähem ning tagatipuks polnud nad siis kaotanud veel ainsatki matši: tabelis oli 22 võidu kõrval vaid üks viik! Nüüd on Liverpoolil kirjas juba viis kaotust (mullu kogunes neid lõpuks üldse vaid kolm).

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.02.2021
Jose Mourinho masendav seeria lõppes, ajalooliselt võimas Manchester City purustas Liverpooli
04.02.2021
MASENDAV! Liverpooli ja Klopi hädadel ei paista otsa ega äärt