Marcus Keene (palliga) viskas Kalev/Cramo parimana 19 punkti.Foto: Robin Roots
9. veebruar 2021, 18:28

VIDEO | Pühapäeval CSKA alistanud Kalev/Cramo pidi tunnistama Permi paremust

Pühapäeval VTB ühisliigas Moskva CSKA alistanud BC Kalev/Cramo jätkas oma Venemaa turneed Permis, kus kohtus sealse Parmaga. Sedapuhku pidi Kalev leppima 72 : 80 kaotusega.

Avaveerand kulges tasavägises heitluses ning väiksele puhkepausile mindi kodumeeskonna eduseisul 22 : 20. Poolajapausiks kasvatas Parma vahe kaheksa punkti peale (47 : 39).

Kolmandal veerandil suutis Parma venitada vahe ka pluss 11 peale, ent sellele vastas Kalev 10 : 0 vahespurdiga ja oldi mängus tagasi. Viimasele veerandajale minnes juhtisid väljakuperemehd siiski kuue silmaga 63 : 57.

Otsustavat perioodi dikteeris Parma ja kuigi Kalev jõudis 2.14 enne mängu lõppu Devin Thomase vabavisetest vastastest kolme punkti kaugusele 72 : 75, siis rohkem Eesti klubil skoori teha ei õnnestunud ja nii kuulus Parmale lõpuks 80 : 72 võit.

Kodumeeskonna resultatiivseim oli 19 punkti visanud Adas Juškevicius, Kalev/Cramo kasuks viskas Marcus Keene parimana samuti 19 silma. Maurice Kemp lisas 12 ja Janari Jõesaar 11 punkti.

Liigatabelis on Kalev/Cramo 3 võidu ja 11 kaotusega eelviimane ehk 12., Parma hoiab 6 võidu ja 8 kaotusega 9. kohta. Juba eeloleval reedel kohtuvad meeskonnad Permis uuesti.