Rakvere Tarvas (valges).Foto: Robin Roots
10. veebruar 2021, 21:40

Teisel poolajal vaid 15 punkti visanud Pärnu hävis Rakvere vastu täielikult

Eesti-Läti korvpalliliigas alistas Rakvere Tarvas võõral väljakul Pärnu Sadama skooriga 96 : 56. Võimsat üleolekut demonstreeriti teisel poolajal, mis võidet koguni 47 : 15.

Kui avaveerandi suutis Pärnu veel ühe silmaga võita, siis teise neljandiku lõpuks leiti end kuuepunktilisest kaotusseisust. Kolmandal veerandajal visati kaheksa silma Rakvere 23 vastu ning viimase kümneminutilise perioodi võitsid külalised 24 : 7.

Võitjate parim oli Devin Harris, kes tõi 20 punkti, 10 lauapalli ja neli resultatiivset söötu. Rihards Kuksiks lisas 17 silma ning Egert Haller 15 punkti.

Kodumeeskonna tulemuslikem oli 12 silmaga Robert Valge. Mihkel Kirves tõi 11 punkti.

Vaatamata kaotusele jätkab Pärnu liigatabelis kolmandal kohal, olles 22 mängust võitnud 17. Juhib Riia VEF, järgneb BC Kalev/Cramo. Rakvere on üheksa võidu ja üheksa kaotusega kaheksandal positsioonil.