FC Flora.Foto: Robin Roots
10. veebruar 2021, 23:09

Flora sai Nõmme Kaljust napilt jagu

Tallinnas EJLi jalgpallihallis toimuval taliturniiril alistas valitsev Eesti meister FC Flora tulemusega 2 : 1 Nõmme Kalju.

Mänguskoori avas 11. minutil Märten Kuusk, kes viis Flora 1 : 0 juhtima. Kümme minutit hiljem duubeldas eduseisu Sten Reinkort.

Kolm minutit enne normaalaja lõppu suutis Kalju ühe tagasi lüüa, kui täpne oli Aleksandr Kulinitš. Viigini siiski jõuda ei suudetud.

Kolm tundi varem oli FCI Levadia tulemusega 3 : 1 alistanud Viljandi Tuleviku. Mulluse Eesti meistriliiga pronksimeeskonna viis 17. minutil ette klubi uus täiendus Zakaria Beglarišvili, teise poolaja alguses viigistas Carson Dormond. 68. minutil lõi omavärava Daniil Petrunin, taastades sellega Levadia edu. Lõppseisu vormistas neli minutit hiljem Robert Kirss.