Aur jäi Moskvasse? Kalev/Cramo teenis Permis kindla kaotuse

Toimetas Oliver Lomp, 12. veebruar 2021 18:46
Peatreener Robert ŠtelmahersFoto: Robin Roots
BC Kalev/Cramo kaotas korvpalli VTB Ühisliigas Permi Parmale ka teise mängu kindlalt.

Eelmisel nädalal kuulsale Moskva CSKAle tuule alla teinud Kalev/Cramo kaotas Permi klubile teisipäeval 72:80, ent tänases kohtumises jäädi alla veel suuremalt.

Huvitaval kombel suutsid kalevlased ka täna visata just 72 silma, ent vastastel lubati skoorida seekord 85.

Kohtumise algus oli lubav ning poolaja võitis Kalev/Cramo kindlalt 47:32. Otsustavaks sai aga kolmas veerandaeg, mille Eesti klubi kaotas koguni 11:29 ning lubas venelastel ette rebida.

Ka neljandal veerandajal ei saanud Kalev/Cramo end kuidagi käima ning lasi vahel käriseda vahepeal pea 20punktiliseks. Lõpus end koguti, ent 72:85 oli kurb tõsiasi.

„Mängisime täna kaks täiesti erinevat poolaega. Kui esimesel me kontrollisime mängu, olime energilised ja tegime tarku otsuseid, siis viimasel 20l minutil nägite ise: viskasime 30 punkti, kaotasime mängu, paanitsesime ja mängisime väga kehvasti,“ kommenteeris Kalev/Cramo peatreener Roberts Štelmahers VTB portaalile.

Kalevlastest mängis oma koha välja Marcus Keene, kes tõi üleplatsimehena 25 punkti, lisaks noppis ta kaks lauapalli. Kahekohalise skoorini jõudis ka Kregor Hermet, kes sai kirja 11 silma. Parma parim oli Adas Juskevicius 24 punktiga.

Kuigi võit CSKA vastu oli ilus üllatus, siis üldiselt Kalev/Cramo käekäik VTB liigas eriti edukas pole. 15 mänguga on kirjas vaid kolm võitu, mis annab eelviimase koha. Parma on seitsme võiduga kaheksas.