Leicester City peatreener Brendan Rodgers (vasakul) ja võiduvärava autor Jamie Vardy.Foto: Reuters/Scanpix
13. veebruar 2021, 18:15

Leicester City tuli kaotusseisust välja ja alistas Liverpooli, tiitlikaitsja kurb seeria pikenes

Inglismaa jalgpalli meistriliigas jäi Leicester City koduplatsil 67. minutil Liverpooli vastu kaotusseisu, kuid suutis lõpuks mängu tulemusega 3 : 1 võita.

Tiitlikaitsja viis ette Mohamed Salah, viigi seadis 78. minutil jalule James Maddison. Kolm minutit hiljem lõi Jamie Vardy kohtumise võiduvärava ning  mõned hetked hiljem vormistas lõppseisu Harvey Barnes.

Liigat juhib jätkuvalt Manchester City, kel on koos 50 punkti. Leicester City tõusis teiseks, olles 24 matšiga kogunud 46 silma. Manchester United hoiab 45 punktiga kolmandat positsiooni.

Kolmanda järjestikuse kaotuse saanud Liverpool on hetkel veel 40 silmaga neljandal kohal, kuid neist võivad peagi mööduda nii Londoni Chelsea (39 punkti), West Ham United (39), Everton (37) Tottenham Hotspur (36) kui ka Aston Villa (35), kel on võrreldes tiitlikaitsjaga mäng(e) varuks.