Dominic Thiem.Foto: Reuters/Scanpix
14. veebruar 2021, 09:51

Austraalia lahtiste mullune finalist pudenes konkurentsist

Maailma edetabeli kolmas tennisereket ja mullu Austraalia lahtistel finaali jõudnud Dominic Thiemi teekond sai tänavu otsa neljandas ringis, kus kolmes setis tuli alla vanduda bulgaarlasele Grigor Dimitrovile (ATP 21.).

Kaks tundi ja kolm minutit kestnud matšis kaotas mullu USA lahtised võitnud austerlane vastasele numbritega 4 : 6, 4 : 6, 0 : 6.

Dimitrov lõi kümme serviässa Thiemi kahe vastu ning tegi 18 lihtviga vastase 41 vastu.

29aastane Dimitrov kohtub teisipäeval veerandfinaalis Aslan Karatseviga (ATP 111.), kes alustas turniiri kvalifikatsioonist ning kelle jaoks on tegu karjääri esimese suure slämmi põhiturniiriga. 27aastane venelane oli neljandas ringis alistanud tulemusega 3 : 6, 1 : 6, 6 : 3, 6 : 3 : 6 : 4 kanadalase Felix Auger Aliassime (ATP 19.).