Henri Drell.Foto: Martin Ahven
14. veebruar 2021, 10:41

Henri Drell ja Pesaro pääsesid Itaalia karikasarjas finaali

Eesti korvpallikoondise ääremängija Henri Drell aitas oma koduklubil Pesarol jõuda Itaalia karikasarjas finaali. Nelja parema seas alistati Brindisi tulemusega 74 : 69.

Eestlase tööandja võitis avaveerandi 15 : 12 ning oli poolajapausiks ees skooriga 41 : 28. Vastased suutsid seejärel jõudsalt lähemale tulla ning tegid seisul 59 : 70 ligi kahe minutiga 10 : 0 vahespurdi. Pesarole kindlustas siiski võidu Carlos Delfino, kes tabas mängu lõpetuseks neli vabaviset.

20aastane Drell usaldati platsile ligi 17 minutiks, mille jooksul tabas ta ühe kaugviske, tuues kolm punkti, ühe resultatiivse söödu ja ühe lauapalli. Samas patustas ta nelja vea ja ühe pallikaotusega. Võitjate tulemuslikem oli 23 silmaga Justin Robinson.

Täna toimuvas finaalis läheb Pesaro vastamisi Milano Olimpiaga, kes purustas tulemusega 96 : 65 Venezia.