Antoine Griezmann (vasakul) ja Gerard Pique sattus eile väljakul sõnasõttaFoto: AFP/Scanpix
17. veebruar 2021, 11:15

VIDEO | Barcelona tähed astusid platsil sõnasõtta. Griezmann: mida sa räuskad, emak*****a

Staadionite publikukeeld annab televaatajatele imelise võimaluse kuulata, kuidas tippsportlased omavahel suhtlevad. Eilsel Barcelona ja Pariisi Saint-Germaini Meistrite liiga mängul kaikus üle staadioni esimese satsi tähtmängijate omavaheline sõim.

Barcelona eilne vutiõhtu oli väga must. Ehkki nad läksid Lionel Messi penaltist esimesel poolajal 1 : 0 juhtima, siis PSG poolelt vastas kiiresti väravaga Kylian Mbappe. Telepilt näitas, et Barcelonas läksid asjad seejärel käärima, sest sõnelusse asusid nende hispaanlasest kaitsja Gerard Pique ja prantslasest äär Antoine Griezmann.

Pique: Hoiame ühe korra pikalt palli, t**ra küll!
Griezmann: Jää vait, mida sa räuskad, emak*****a!
Pique: Ei, sa emak*****a, me kannatame ja jookseme viimasele minutil nagu hullud!
Griezmann: Ka mina jooksen.

Barcelona mängupilt läks lappesse teisel poolajal, kui Mbappe lõi veel kaks ja Moise Kean ühe värava, millega pariislased võtsid võõrsilt ootamatu 4 : 1 võidu. Õhtu teises mängus alistas Liverpool 2 : 0 RB Leipzigi.