Talisport

Susan Külm sai IBU karikasarja etapil 23. koha

Toimetas Kadi Parts, 20. veebruar 2021 15:55
Susan Külm.Foto: Jarek Jõepera.
Laskesuusatamise IBU karikasarjas olid täna Slovakkias Osrbliess võistlustules ka Eesti sportlased, Susan Külm sai  parima eestlannana kirja 23. koha.

Naiste 7,5 km sprindidistantsil ei eksinud Külm lasketiirudes kordagi ja kaotas kokkuvõttes võitjale Anastassija Jegorovale +1.07,2. Venelanna lasi samuti puhaste paberitega ja sama tegi teise koha saanud norralanna Marthe Krakstad Johansen (+14,7). Kolmas oli teine norralanna Karoline Erdal (1; +17,4). Teistest eestlannadest oli Grete Gaim nelja möödulasuga 63. naine (+2.57,2).

Jesper Perv sai Eesti meestest parimana 87. koha, kokku lõpetas etapi 99 sportlast. Perv tegi kolm möödalasku, kaotust võitjale Philipp Nawrathile läks kirja 3.58,4. Nawrath eksis lasketiirus korra, teise koha saanud David Zobel ei eksinud kordagi ja kaotas sakslasest kaasmaalasele 0,4 sekundiga. Kolmas oli ukrainlane Ruslan Tkalenko (0; +11,5).

Eesti meestest oli stardis veel Grigori Fominjõhh, kes sai 98. ehk eelviimase koha (5; +7.43,0).