Jalgpall

Liverpool sai taas tappa. „Nad on selle meeskonna hale vari, keda oleme kolmel viimasel aastal näinud.“ 

Toimetas Kaspar Koort, 21. veebruar 2021 09:23
Liverpool sai järjekordse kaotuse, lisaks jäädi ilma ka oma kaptenist Jordan Hendersonist.Foto: Reuters/Scanpix
Inglismaa jalgpalli kõrgliigas jätkuvad tiitlikaitsja Liverpooli hädad. Laupäeva õhtul jäädi koduplatsil 0 : 2 alla oma kibedale linnarivaalile Evertonile ning nii ollakse kodus saadud tappa juba neljas mängus järjest.

Evertoni võidu teeb eriti magusaks fakt, et viimati olid nad Anfieldilt kolme punktiga lahkunud 22 aastat tagasi. Liverpool omakorda oli kodustaadionil neli matši järjest kaotanud viimati nii ammu kui 1923. aastal. Et tiitlikaitsja päev oleks "täiuslik", lisandus nende niigi ülerahvastatud laatsaretti veel üks vigastatu, seekord meeskonna kapten Jordan Henderson.

"Meil olid nii esimesel kui ka teisel poolajal omad võimalused, kuid me ei suutnud neid ära lahendada. Ent meie tegime esimesel poolajal ühe vea ja nad karistasid selle ära," jätkas sakslane.

"Ma ei taha rääkida headest asjadest, sest me saime selle mängu pähe. Kuid püüame head asjad siiski kaasa võtta. Peame olukordade realiseerimises juurde panema ja siis me ka võidame. Meil ei jää midagi üle, tuleb lihtsalt edasi minna."

Endine Liverpooli kapten Graeme Souness ütles aga Sky Sportsi ülekandes otsesõnu, et on meeskonnas sügavalt pettunud.

"Ma ei näinud neis energiat ega tõelist võitlustahet ega tõelist agressiivsust, nii et parem meeskond võitis, pole midagi öelda," kurjustas Souness Liverpooliga.

"Minu arvates on praegune meeskond selle Liverpooli hale vari, keda me oleme kolmel viimasel aastal näinud. Praegu tahavad nendega kõik mängida, nad on lihtsaks saagiks. Ja pean ütlema, et see teeb mulle haiget."

Liigatabelis on Liverpool langenud juba kuuendaks, liidrist Manchester Cityst jäädakse ühe enampeetud mängu juures maha 16 punktiga.