Käsipall

Šveitsi kogemusega Rainer Kelk liitub taas käsipalliklubi Tallinnaga 

Toimetas Deivil Tserp, 22. veebruar 2021 14:34
Rainer Kelk.Foto: Siim Semiskar
Aastaid HC Tallinnas pallinud Rainer Kelk liitub taas pealinna käsipalli võistkonnaga. Selle hooaja alguses isiklikel põhjustel käsipallist eemal olnud joonemängija tugevdab meeskonna koosseisu hooaja lõpuni.

Oma käsipalliteed Reval-Spordis alustanud 23aastane noormees käis ka ühe aasta Šveitsis kogemusi hankima ning mängis pärast naasmist Eestis Audenteses, HC Tallases ning HC Tallinnas.

"Tiimi on mind väga hästi uuesti vastu võetud ning eriti rahul olen HC Tallinna uue üldkehalise ettevalmistuse (ÜKE) treeneri, Martin Aasnaga, kelle lisandumine on andnud võistkonnale uue professionaalsuse taseme," jätkas joonemängija.

"Esimene eesmärk on kolmapäeval Põlvas kõvasti hambaid näidata ning hooaja lõpuosaks ei oleks aus endale ega võistkonnale panna väiksemat eesmärki, kui tiitel pealinna tuua. Nüüd, kui Soome liiga mänge enam ei ole, saame täielikult keskenduda Eesti meistrivõistlustele," vaatas Rainer Kelk otsa tulevale kevadele.

"Oma tuleviku osas veel kindlaid otsuseid teinud ei ole. Mul on plaanis sügisest minna magistriõpinguid jätkama välismaale ning sõltuvalt riigist ehk jätkan mingis väiksemas osas ka käsipalli mängimist," lõpetas noormees.

"Mul on väga hea meel, et meie viimase kolme hooaja üks kaitse tugisammas Rainer Kelk meiega taasliitus. Hooaja esimesel poolel oli meil tema asendajaks 16aastane Karl Kramm, kes hetkel hetkel põlvevigastusega eemal. Rainer on väga heas kehalises vormis ning loodetavasti mängurütmiga kohanemine kaua aega ei võta. Ta on meiega juba paar nädalat treeninud ning võtame tema uuesti sisseelamist rahulikult. Koos Markus Viitkariga on nad varasematel hooaegadel moodustanud võitlusliku ja agressiivse keskkaitsjate paari, kelle vastu pole kellelgi lihtne olnud," lausus HC Tallinna peatreener Risto Lepp, kes kiidab ka joonemängija kõrget tööeetikat.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee