Oliver Giroud skoorimas.Foto: STEFAN CONSTANTIN/Scanpix
24. veebruar 2021, 00:28

Meistrite liiga: Giroud' vedas Chelsea võidule, Bayern alistas kindlalt Lazio (1)

Jalgpalli Meistrite liigas teenisid täna võidud Londoni Chelsea ning Müncheni Bayern.

Chelsea alistas Oliver Giroud’ väravast 1:0 Madridi Atletico. Tabamus sündis matši 68. minutil.

Väravale pealelööke tegi Chelsea sealjuures 11, Atletico kuus. Neist raami läksid Inglismaa klubi poolt viis katset, hispaanlaste poolt mitte ükski. Pallivaldamine oli 59%-41% Chelsea poole kaldu.

Teises tänases kohtumises oli Müncheni Bayern 4:1 parem Rooma Laziost.

Kui Robert Lewandowski viis Bayerni üheksandal minutil juhtima, siis Jamal Musiala ning Leroy Sane olid poolajaks juba Bayerni edu suurendanud seisuni 3:0. Francesco Acerbi skooris teise poolaja alguses veel omavärava ja kui Joaquin Correa lõi seejärel 49. minutil Lazio auvärava, olid tabamused selleks mänguks tehtud.

Lazio oli sealjuures üritavamaks pooleks, kuna neil oli 14 pealelööki Bayerni 13 vastu. Raami läks Rooma tiimil pealelööke viis, Bayernil seitse.

Kordusmängud neis kaheksandikfinaalides peetakse 17. märtsil.