Jalgpall

PÕNEV: Paide Linnameeskond hankis Guinea koondise ründaja 

Toimetas Eigo Kaljurand, 24. veebruar 2021 17:28
Sekou Amadou CamaraFoto: https://www.facebook.com/PaideLinnameeskond
Paide Linnameeskond tegi oma talvise üleminekuakna viienda täienduse, sõlmides kahe ja poole aastase lepingu 23aastase Guinea ründaja Sekou Amadou Camaraga.

Šveitsi esiliiga klubist FC Wil 1900 Paidesse siirduv Camara on 6 korral esindanud Guinea koondist ja löönud ühe värava. Suurema osa oma karjäärist on Camara mänginud 17-kordse Guinea meistri Horoya Athletic Club ridades, kuid ründaja on pallinud ka Belgias ja Marokos.

Sekou Amadou Camara: „Mul on väga hea meel Paidega liitumise üle. Soovin klubiga saavutada suurepäraseid tulemusi ja aidata kaasa järgmise sammu astumisel. Suured tänud treeneritele ja juhtkonnale usalduse ja toetuse eest! Ootan juba põnevusega uue hooaja algust!“

Paide Linnameeskonna spordidirektor Gert Kams: „Sekou toob meie ründeosakonda konkurentsi,sügavust ja teravust. Mängijaomadustelt on tegu tüüpilise ründajaga, kes oskab ennast rünnakul hästi positsioneerida ja on selgelt värvavale orienteeritud. Tere tulemast ja palju väravaid Sekou!“

Suure tõenäosusega on tiimist lahkumas 10 korda Uganda koondist esindanud ründaja Edrisa Lubega.

Jaanuari lõpus kirjutas Õhtuleht pikemalt, kuidas Paide Linnameeskond leidis kontaktid Aafrika agentidega ja miks vaadatakse just sinna turule.

Samal teemal

27.01.2021
ÕL EKSKLUSIIV | Aafrika talente Eestisse vahendav Gambia agent: teie koondise valikud tunduvad ebaausad

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee