Liverpooli teise värava autor Roberto Firmino.Foto: AFP/Scanpix
28. veebruar 2021, 23:05

Liverpool lõpetas piinliku kaotusteseeria (1)

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 26. mänguvoorus sai pärast nelja järjepanu kaotatud mängu viimaks taas võidurõõmu tunda tiitlikaitsja Liverpool, kes alistas võõrsil tabeli punase laterna Sheffield Unitedi 2 : 0.

Esimesel poolajal väravaid ei nähtud, kuid teise kolmveerandtunni alguses, 48. minutil asus Liverpool Curtis Jonesi tabamusest juhtima. Mängu lõppseisu vormistas 64. minutil Roberto Firmino.

Liverpool paikneb kuuendal tabelireal, liidrist Manchester Cityst jäädakse maha juba 19 punktiga. Neljas ehk viimane Meistrite liigasse viiv koht jääb Liverpoolist samas vaid kahe silma kaugusele.

Teistes pühapäevastest mängudes tegid Chesea ja Manchester United 0 : 0 viigi, Londoni Arsenal alistas võõrsil 3 : 1 Leicesteri, Tottenham kodus 4 : 0 Burnley ning Crystal Palace ja Fulham jätsid sarnaselt Chelsea ja Manchester Unitediga väravad löömata.