Tartu Ülikool vs Rakvere Tarvas.Foto: Diana Jesin / TÜASK/Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna Facebooki leht
3. märts 2021, 21:31

Tartu Ülikool ja Rakvere Tarvas pidasid kahe lisaajaga kohtumise

Eesti-Läti korvpalliliigas peeti täna pikale veninud kohtumine Tartu Ülikooli ja Rakvere Tarva vahel, matšist väljus võitjana Tartu.

Kodusaalis mänginud tartlased olid avaveerandi järel juhtimas 19:16, kuid poolajaks oldi 43:44 kaotusseisus. Tasavägist mängu jagus kohtumise lõpuni, kui normaalaeg lõppes 81:81 viigiga. Esimesel lisaajal jätkati sealt, kus pooleli jäädi: kord sai paari punktiga juhtima Tartu, kord Tarvas ning nii oli viie minuti järel seis endiselt 92:92 viigis. Teisel lisaajal sai paremini pakkudelt minema Tarvas, kuid peagi haaras Tartu ohjad ja kokkuvõttes võeti 104:101 võit.

Charles Barton viskas kodumeeskonna poolt 25 punkti, Robin Kivi lisas 24 silma. Tarva suurimaks skoorijaks oli Kristaps Gluditis, kelle kontosse kanti 27 punkti.

Eesti meeskondadest on liigatabelit juhtimas Kalev/Cramo, Tarvas on neljandal kohal ja Tartu kuuendal.