Jalgpall

KOROONAVIIRUS RÜNDAS TAAS: Eesti jalgpalli kõrgliigas tuli edasi lükata kõik avavooru mängud 

Toimetas Kadi Parts, 4. märts 2021 17:11
Narva Transi mängijad.Foto: Tiit Tamme/Scanpix
Seonduvalt mitme võistkonna positiivsete koroonatestidega Eesti jalgpalli kõrgliiga kohtumisi tuleval nädalavahetusel ei toimu. Liiga algab ühe avavooru mänguga teisipäeval.

Laupäevaks planeeritud Tartu JK Tammeka – JK Narva Trans ja pühapäeval toimuma pidanud Tallinna FCI Levadia – FC Kuressaare kohtumised lükati edasi, sest vastavalt Transis ja Kuressaares on mitmed positiivse koroonaviiruse proovi andnud mängijad ja kummaski võistkonnas pole praegu piisavalt terveid mängijad.

Samal teemal

Juba varasemalt oli teada, et koroonaviiruse tõttu ei saa nädalavahetusel mängida Viljandi Tulevik, kes pidi kohtuma Nõmme Kaljuga. Samuti jäävad pidamata Flora - Pärnu Vapruse ning Tallinna Legioni - Paide kohtumised, sest Flora ja Paide mängivad reedel omavahel välja superkarika.

Avavoorus koroonaviiruse tõttu mängudest eemale jäänud Tuleviku, Transi ja Kuressaare mängijate eneseisolatsiooni lõpeb selliselt, et kõigil on võimalik teise vooru mängudes osaleda. Vastavalt kokku lepitud tegutsemispõhimõttele saavad võistkonnad isolatsiooni järgselt enne järgmist kohtumist kaks päeva ühiselt treenida.

Premium liiga avamängus lähevad järgmisel teisipäeval vastamisi Paide Linnameeskond ja Tallinna JK Legion ning tuleval teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval peetakse ka Evald Tipneri karikavõistluste kohtumisi. Mängude algusajad sõltuvad tol hetkel riigis kehtivast korrast ning jalgpalliliit teatab kohtumiste toimumisajad ja -kohad esimesel võimalusel.

Premium liiga 2. vooru mängud toimuvad 13. ja 14. märtsil.

Samal teemal

02.02.2021
Positiivne koroonaproov lükkas veel ühe Premium liiga avavooru mängu edasi
24.01.2021
Flora mängija positiivne koroonatest lükkab koduse vutihooaja alguse edasi
18.01.2021
Koroonaviirus imbus Levadia ja Tuleviku jalgpallimeeskonda