Eilsed Barcelona väravalööjad Ilaix Moriba ja Jordi Alba.Foto: Reuters/Scanpix
7. märts 2021, 10:16

Barcelona sai võõral väljakul võidu ja vähendas tabeliliidriga vahe kahele silmale

FC Barcelona oli eile õhtul Hispaania meistriliigas võidukas, alistades võõrsil tulemusega 2 : 0 Osasuna.

Kataloonia klubi viis 30. minutil juhtima Jordi Alba, kes sai Lionel Messilt hea söödu ja saatis palli terava nurga alt eesmise posti juurde.

Seitse minutit enne normaalaja lõppu kindlustas külalismeeskonnale võidu jaanuaris 18. sünnipäeva tähistanud Ilaix Moriba, kes sai kirja oma profikarjääri esimese tabamuse.

Barcelona on 26 matšiga kogunud 56 punkti ning hoiab sellega liigatabelis teist kohta. Juhib jätkuvalt Madridi Atletico, kes on 24 mänguga teeninud 58 silma. Kolmas on 25 kohtumisega 53 punkti kokku saanud tiitlikaitsja Madridi Real. Osasuna on 28 silmaga 13. kohal.