Selveri mehed aru pidamas. Poolfinaalseeriat Saaremaa vastu juhitakse nüüd 2:0.Foto: Robin Roots
Toimetas Kadi Parts 7. märts 2021 18:28
Eesti võrkpalli meistrivõistluste poolfinaalseerias Selveri ja Saaremaa vahel oli pealinnaklubi saarlastest veenvalt 3:0 parem.

Poolfinaalseeria teises matšis ei teinud Saaremaa poolt kaasa üks meeskonna liidritest Hindrek Pulk, kes seeria avakohtumises tõi oma tiimi parimana 13 punkti. Pulga eemalejäämise põhjuseks oli asjaolu, et ta rikkus klubi poolt seatud koroonaviirusega seotud reegleid.

„Klubi otsus oli selline, et kõik mängijad, kes Tallinna tulevad, ööbivad hotellis. Hindrek küsis, kas ta võiks öö oma naise juures olla ja sai meilt eitava vastuse. Ometi ei ööbinud ta hotellis,“ vahendas portaal vorkpall24.ee Saaremaa peatreeneri Ioannis Kalmazidise otsust, miks ta Pulga tänasest kohtumisest eemale jättis.

Avamängu 3:0 võitnud Selver täna külalistele väga suurt sõnaõigust ei jätnud, kui esimene geim võideti 25:15 ja teine 25:14. Kolmandas geimis suutsid saarlased avaldada rohkem vastupanu, kuid Selver võitis sellegi geimi seisuga 25:21.

Selveri parimana tõi kapten Andrus Raadik 19 punkti, Renee Teppan lisas 15. Saaremaa poolt tõi 15 punkti Markus Uuskari.

Selver on nüüd kolme võiduni peetavat poolfinaalseeriat juhtimas 2:0. Kolmas kohtumine peetakse 10. märtsil.