Oliver Metsalu (esiplaanil) oli täna TelTechi resultatiivseim.Foto: TalTech Basketball Facebooki Leht / Catherine Kõrtsmik
7. märts 2021, 19:06

Tarvas oli koduplatsil parem TalTechist

Eesti-Läti korvpalliliigas oli Rakvere Tarvas täna 90:77 parem TalTechi meeskonnast.

Avaveerandit mängis paremini kodumeeskond Tarvas, kes oli esimese kümne minuti järel juhtimas 28:11. Teisel veerandajal vahetati aga rolle ja Rakvere mehed viskasid TalTechi 31 silma vastu vaid 13 punkti. Nii mindi poolajapausile hoopis pealinnameeskonna 42:41 eduseisul.

Kolmandal veerandajal haaras Tarvas taas ohjad ja enne viimast vaatust oldi juhtimas 68:57, kokkuvõttes võideti kohtumine 90:77.

Tormi Niits viskas võitjate parimana 25 punkti, Egert Haller panustas 21 silmaga. TalTechi suurimaks skoorijaks oli Oliver Metsalu, 14 punkti lisas Tanel Sokk.

Eesti tabelipoolt on juhtimas Kalev/Cramo, Tarvas on neljandal positsioonil ja TalTech nende selja taga viies.