Talisport

Levandi: „Iga maa eesmärgiks, kes natuke austab oma traditsioone ja spordialasid, võiks olla terviklik võistkond oma ideoloogia, oma treenerite ja oma treeningprogrammiga.“

OBERSTDORFI MMi RESÜMEE: tubli Eesti keskmine, mille pealt annab edasi minna küll 

Kaspar Koort, Mart Treial, 8. märts 2021 08:53
EESTI PARIM: Kristjan Ilves (nr 7) näitas hüppemäel head stabiilsust, kuid suusarajal tuli konkurentidele positsioone loovutada. Siiski tähistas Ilvese 11. koht suure mäe võistusel meie koondise parimat tulemust MMil. Foto: AP/Scanpix
Saksamaal Oberstdorfis jõudsid pühapäeval lõpule põhja suusaalade maailmameistrivõistlused. Nagu MK-sarja tulemuste põhjal võis ennustada, tegi Eesti sportlastest parima etteaste kahevõistleja Kristjan Ilves, kes lõpetas normaalmäe võistluse 19. ja suure mäe võistluse 11. kohaga. Esikahekümne sisse sõitis end klassikasprindis ka murdmaasuusataja Marko Kilp, suusahüpetes tegi Eesti kõigi aegade parima resultaadi MMidel Artti Aigro, kes sai suurel mäel 25. koha.

Koos Norra koondisega harjutav Kristjan Ilves alustas hooaega vägevalt, kui saavutas Ruka MK-etapil kaks viiendat kohta. Vahepealsetel võistlustel 24aastane sportlane nii head minekut enam ei näidanud, kuid 12. koht veebruari alguses Klingenthalis andis aimu, et vorm on taas tõusuteel.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.03.2021
Pettunud Kläbo: Bolšunov proovis mind rajalt välja trügida! Venelase õigustus: valisin õige raja
07.03.2021
SUUR DRAAMA! Kläbo ja Bolšunov ei mahtunud MMi maratoni finišisirgele ära, maailmameistriks kroonitud norralane diskvalifitseeriti!
06.03.2021
Põneva suusahüpete meeskonnavõistluse võitis Saksamaa, Geiger sai MMilt neljanda medali
06.03.2021
DRAAMA: MM-pronksi võitnud rootslanna viidi finiši järel haiglasse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee